W3nooM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W3nooM

Blood Of W3nooM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paid To Share

YazarMesaj
W3nooM
Admin
W3nooM

Paid To Share Empty
MesajKonu: Paid To Share   Paid To Share Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 9:52 am

Paid To Share

URL kısaltmayı çoğumuz duymuşuzdur. İnternette de devamlı karşımıza çıkar kısa ve anlamsız olan bu linkler. Sistem şu; URL kısalt, paylaş ve para kazan.

adf.ly ise halihazırda benim de üye olduğum url kısaltma sitelerinden biri. Duymayan, bilmeyen arkadaşlar için kısaca işleyişini anlatmak istiyorum.

Herhangi bir url adresini (internet sitesi, resim vs) kısaltıyoruz. Daha sonra bu linki arkadaşlarımızla , kendi internet sitemizde veya forumlarda paylaşıyoruz. Sonra da bu linke tıklayan her ziyaretçi için para kazanıyoruz.

Şöyle ki;

1- Kısaltmak istediğimiz url adresini buraya yazıyoruz.

2- Daha sonra buradaki “Shrink” butonunu tıklıyoruz ve sistem girdiğimiz adresi kısaltıyor.

3- Sonrada kısalan bu linki kopyalayıp çeşitli platformlarda paylaşıyoruz.

İşte oluşan örnek link: http://adf.ly/DNXr

Ziyaretçiler bu linke tıkladığında göreceğiniz üzere 5 saniye kadar bekledikten sonra sağ üst koşedeki "SKIP AD" butonunu tıklayarak asıl hedefe yönlendirilmekte.

Referal Kazancı:
Siteye sizin referansınızla üye olanların kazancının %20 si kadar siz de kazanıyorsunuz.
Mesela diyelim ki siteye 10 kişiyi üye yaptınız. O 10 kişi de aylık 20'şer dolar kazandı. Bu durumda sizin referal kazancınız 10 x 20$ x %20 = 40 $ olacaktır.

Ödemeler:
Ödemeler her ayın ilk pazartesi günü yapılmaktadır. Eğer kazancınız 5.00 $ ve üzerindeyse sizin ödeme talebinde bulunmanıza gerek kalmaksızın otomatik olarak ödemeniz yapılır. Ayrıca ödemeler PayPal ve Alertpay ile gerçekleşmektedir.

Aklınıza gelebilecek çoğu şeyin adresini kısaltıp paylaşabilirsiniz. Zaten her gün yapıyoruz bu link paylaşma işini. Özellikle Upload siteleriyle uğraşan arkadaşlar için şiddetle tavsiye ediyorum. Paylaştığınız dosyanın indirme linkini bu sistemle kısaltıp paylaştığınızda yine dosyanın indirildiğinde para kazanacaksınız fakat bu kez linke tıklandığı için de ekstra kazanacaksınız.
Merak eden arkadaşlarımız olacaktır. Adult içerikli link kısaltma veya paylaşımına izin verilmiyor. Ben hiç denemedim fakat sitedeki kullanım şartları kısmından okuduğum kadarıyla paylaşayım.

Son olarak upload sitelerinde de olduğu gibi kazancınız ülkelere göre farklılık göstermekte.
Türkiye’den yapılan tıklamaların değeri maalesef çok düşük. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi ülkelerden yapılan tıklamalar en fazla kazandırıyor. Daha sonra da diğer Avrupa ülkeleri gelmekte.

1000 tıka karşılık gelen kazanç miktarları:

Paid To Share B4ey2s

Link paylaşımına yeni başladığım ve sadece Türkiye'ye yönelik linkler paylaştığım için toplam kazancım şuan için sadece 4.00 $. Yani henüz ödeme almadım. Ancak sitenin güvenilir olduğunu düşünüyorum. Sitenin forumunda ödeme kanıtlarını incelemek isterseniz tıklayınız.
https://w3noom.hareketforum.net

Paid To Share
1 sayfadaki 1 sayfası